UA - RU

Кошик: 0 Разом - 0 грн

Про нас

Нappymum – європейський бренд одягу для вагітних, що прагнуть залишатися жіночними, модними та сексуальними. Це поєднання краси, комфорту та практичності.
Одяг Нappymum підкреслює жіночність та сексуальність майбутньої мами. Жінки люблять Happymum ще як марку, яка завжди в своїх колекціях має як повсякденний одяг, так і вечірні наряди.
Великий вибір джинсів для вагітних, які за стилем та якістю рівні моделям до яких жінки звикли до вагітності. Стильні штани та спідниці дозволяють вагітним жінкам виглядати модно і жіночно, але при цьому зберігати діловий дресcкод. І звичайно сукні, – візитна картка Happymum – вечірні, ділові, повсякденні, найширший вибір сучасних вишуканих суконь для вагітних.
Марка відома тим, що більшість моделей універсальні – вони тішать своїх власниць і після вагітності. Це саме той одяг, що приносить задоволення і робить майбутню маму красивою і щасливою. Кожна жінка, одягнувши вбрання від марки Happymum, буде неперевершеною і сексуальною.
У кожній новій колекції дизайнери Happymum враховують тренди світової моди – саме в цьому успіх марки, яка всього за 7 років так полюбилася тисячам європейських жінок.

Одяг Happymum виготовляється виключно в Європі і представлений у фірмовій мережі стаціонарних магазинів і магазинів-онлайн в таких країнах як: Італія, Німеччина, Бельгія, Голландія, Польща, Чехія, Словаччина, Росія, Австралія. В Україні марка представлена з лютого 2013 року.

Про нас

Підпишись на наш NEWSLETTER Дізнайся про наші новини та унікальні пропозиції швидше ніж інші!